Motorcycle events near Warsaw

There will be 6 events in 250 km around Warsaw

FIM SuperEnduro World Championship

12.12.2020

o będzie wyjątkowy wieczór! Po raz pierwszy w historii motocyklowych Mistrzostw Świata inauguracyjna oraz finałowa runda sezonu rozegrane zostanie w tym samym kraju. Polska stanie się więc stolicą światowego SuperEnduro! Czy doping polskich kibiców podczas najważniejszego przystanku sezonu poniesie naszego rodaka Tadeusza ‘Taddy’ Błażusiaka po siódmy w karierze tytuł Mistrza Świata? Przekonaj się razem z nami! Polski Super Enduro Dream Team - Tadeusz „Taddy” Błażusiak - 6-cio krotny Mistrz Świata! - Emil Juszczak – Vicemistrz Świata 2018 w kategorii Junior - Dominik Olszowy – młoda krew, będący obecnie naszym najbardziej obiecującym Juniorem UWAGA: bilet na sesję treningową oraz paddock jest ważny tylko i wyłącznie z biletem wstępu na Mistrzostwa Świata FIM Super Enduro!

Warsaw Motorcycle Show 2021 / III edycja

05.03.2021 - 07.03.2021

Premiery najlepszych światowych marek, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy - to wszystko czeka na odwiedzających największe w Polsce i jednocześnie trzecie największe targi motocyklowe w całej Europie! Kup bilet: https://motorcycleshow.pl/kup-bilet/ Odbierz zaproszenie: https://motorcycleshow.pl/rejestracja/ Zostań Wystawcą: https://motorcycleshow.pl/zostan-wystawca/

VIII Ogólnopolskie otwarcie sezonu motocyklowego Licheń 2020

24.04.2021

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Licheniu. Z roku na rok pokazujecie ogromną siłę dlatego teraz również nie może Was zabraknąć ponieważ jest to już 8 edycja !Termin wydarzenia jest to standardowo ostatnia sobota miesiąca czyli 25 kwietnia! Serdecznie zachęcamy do obserwowania naszego wydarzenia! Więcej informacji niebawem!

To see all 6 events in area get Ideasmotors app

Download IdeasMotors app FOR FREE and have more than 60 000 events at your fingertips