Motorcycle events near Warsaw

There will be 6 events in 250km around Warsaw

VIII Ogólnopolskie otwarcie sezonu motocyklowego Licheń 2020

24.04.2021

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Licheniu. Z roku na rok pokazujecie ogromną siłę dlatego teraz również nie może Was zabraknąć ponieważ jest to już 8 edycja !Termin wydarzenia jest to standardowo ostatnia sobota miesiąca czyli 25 kwietnia! Serdecznie zachęcamy do obserwowania naszego wydarzenia! Więcej informacji niebawem!

Warsaw Motorcycle Show 2021 / III edycja

07.05.2021 - 09.05.2021

Premiery najlepszych światowych marek, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy - to wszystko czeka na odwiedzających największe w Polsce i jednocześnie trzecie największe targi motocyklowe w całej Europie! Kup bilet: https://motorcycleshow.pl/kup-bilet/ Odbierz zaproszenie: https://motorcycleshow.pl/rejestracja/ Zostań Wystawcą: https://motorcycleshow.pl/zostan-wystawca/

XX Międzynarodowy Zlot Motocykli BMW

18.06.2021 - 20.06.2021

W 2020 roku przypada jubileuszowy XX Zlot Ogólny miłośników motocykli BMW organizowany przez nasz BMW Klub Motocykle Polska. Niestety z powodu koronawirusa oraz ograniczeń z tym związanych zlot został przeniesiony na nowy termin w roku 2021. Zapraszamy w terminie 18-20 czerwca 2021 do wspólnego spędzania czasu wśród tras zlokalizowanych na Warmii i Mazurach, na jednym z najpiękniejszych polskich rejonów dla motocyklistów. Liczne kręte drogi, dróżki i ścieżki Krainy Polskich Jezior będą prowadziły uczestników Zlotu po atrakcjach północno-wschodniej Polski. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i każdy znajdzie dla siebie odpowiedni sposób na aktywne spędzenie czasu, zabawę, niezliczone rozmowy o motocyklach, podróżach i przygodach… Dla miłośników bezdroży nasi Klubowicze przygotowali trasy szutrowe i zupełnie off-roadowe. Dla tych, którzy preferują turystykę motocyklową po asfaltach – zaoferujemy kilka do wyboru tras on-roadowych. Dla tych, którzy technikę jazdy motocyklem opanowali do perfekcji – mamy zadania i konkursy sprawnościowe. Nie zapomnieliśmy także o dzieciach i uczestnikach, którzy postanowią weekend spędzić w mniej motocyklowy sposób – hotelowe Spa stoi dla nich otworem, zapewniając odpowiedni relaks i wypoczynek. I uwierzcie, to nie jest koniec zaplanowanych atrakcji, kolejne będziemy ujawniać sukcesywnie, zachęcając do udziału w imprezie. Jedną z nich będzie tradycyjna nagroda dla uczestnika Zlotu, który przyjedzie na kołach najstarszym zarejestrowanym motocyklem, a więc zapraszamy wszystkich youngtimerowców szczególnie serdecznie, aby pochwalili się sprawnością swoich motocykli. Prezentujemy też Wam nasze logo zlotowe, które będzie towarzyszyło wszystkim informacjom poświęconym XX Zlotowi, logo pokazujące, jak na przestani lat zmienił się nasz flagowy boxerowy BMW GS. UWAGA! Od razu ogłaszamy konkurs pod nazwą „Mój motocykl BMW”. Wśród obecnych na Zlocie uczestników, którzy w terminie do dnia 01.06.2021 na adres mailowy info@bmw-klub-motocykle.pl prześlą fotografię swojego motocykla BMW z podróży, szkolenia, krótkiej wycieczki itp. i w kilku słowach zdaniach w mailu rozwiną zdanie: „Mój BMW to…” rozlosujemy nagrodę. Jedyny wymóg techniczny: zdjęcie musi być w formacie JPG. Lewa w górę!

To see all 6 events in area get Ideasmotors app

Download IdeasMotors app FOR FREE and have more than 60 000 events at your fingertips